Menu
banner

Produkty

W sklepie firmy FHB Serwis - Józefów ul. Marszałka Piłsudskiego 148, oferujemy wszechstronny i zróżnicowany wybór urządzeń i narzędzi STIHL, VIKING, KARCHER, przeznaczonych do zastosowań konsumenckich oraz do użytku profesjonalnego. Urządzenia pomocne przy pracach przydomowych i niezastąpione w różnych rodzajach działalności gospodarczej. Zapraszamy do sklepu i serwisu FHB w Józefowie.

Zapraszamy na zakupy, również, do Autoryzowanego Salonu Technicznego FHB Warszawa Wał Miedzeszyński 200A. Prosty i wygodny dojazd. Duża oferta produktowa.

Elektronarzędzia

Młoty, młoto wiertarki, wiertarki, wkrętarki, klucze udarowe, nożyce do blachy, szlifierki kątowe, ukośnice, pilarki stołowe, pilarki tarczowe, piły posuwowe, szlifierki, przecinarki, strugi, wyrzynarki, piły, frezarki, polerki, opalarki i inne. Oferujemy narzędzia akumulatorowe w bardzo dużym wyborze.

Narzędzia spalinowe

Pilarki łańcuchowe, spalinowe kosy i kosiarki, odśnieżarki, dmuchawy, wiertnice, pompy wodne, agregaty prądotwórcze.

Narzędzia ogrodowe

Kosiarki do trawy, glebogryzarki, nożyce do żywopłotu, myjki wysokociśnieniowe, opryskiwacze, pilarki, podkaszarki i inne.

Urządzenia specjalistyczne

Urządzenia spawalnicze, urządzenia pneumatyczne, urządzenia grzewcze, urządzenia glazurnicze i malarskie. Ładowacze i rozruchy, odkurzacze. Urządzenia przydatne na placu budowy i w ogrodzie.

Osprzęt oraz eksploatacja

Do w/w elektronarzędzi i urządzeń oferujemy wysokiej klasy osprzęt, akcesoria i materiały eksploatacyjne m.in. osprzęt do elektronarzędzi profesjonalnych, osprzęt wiertarski, osprzęt i materiały spawalnicze, materiały ścierne itp. Sprzedajemy również części.

Sklep Sklep