Menu

FHB Serwis

Dystrybutor profesjonalnych i specjalistycznych elektronarzędzi, urządzeń spalinowych, narzędzi i urządzeń akumulatorowych. Zaopatrujemy odbiorców hurtowych i detalicznych. Prowadzimy sklepy i serwisy na terenie województwa mazowieckiego. Staramy się jak najlepiej spełniać oczekiwania Klientów.

O naszej firmie

FHB

FHB Serwis elektronarzędzi i urządzeń spalinowych w Józefowie jest częścią firmy FHB - hurtowego dostawcy elektronarzędzi.

Firma FHB jest dystrybutorem elektronarzędzi, narzędzi / urządzeń akumulatorowych, spalinowych, narzędzi i urządzeń ogrodowych, okuć budowlanych oraz elementów techniki zabezpieczeń. Pełna i różnorodna oferta produktów pozwala zaspokoić potrzeby naszych Klientów. Zaopatrujemy firmy na terenie całej Polski. Dostarczamy narzędzia, osprzęt, części i mat. eksploatacyjne.

FHB jest autoryzowanym partnerem handlowym i serwisowym firm: MAKITA, HITACHI, BOSCH, CELMA, GRASS, LOB, B&S. Firma FHB Serwis jest autoryzowanym dealerem STIHL. Wysokie standardy obsługi Klienta - to dewiza FHB. Chcąc zabezpieczyć rzetelną i profesjonalną pomoc posprzedażną dla Klientów naszej firmy, uruchomiliśmy i rozwijamy sieć serwisów elektronarzędzi i urządzeń spalinowych. Pragniemy być postrzegani jako firma solidna i nowoczesna, ale przede wszystkim, odpowiedzialna i przyjazna dla Klienta.

Zapraszamy do współpracy

Logo FHB