Menu

Sklep narzędziowy FHB

Oferujemy solidne marki, dobre ceny, kompetentną i pomocną obsługę. W sklepie narzędziowym w Józefowie polecamy profesjonalne urządzenia ogrodowe elektryczne i spalinowe. Zapraszamy również na zakupy do naszych warszawskich sklepów, a także sklepu internetowego Dom & Ogród.

Profesjonalne elektronarzędzia i urządzenia spalinowe

Oferta sklepu

Polecamy narzędzia, elektronarzędzia i urządzenia spalinowe STIHL. Urządzenia profesjonalne i amatorskie. Do użytku wokół domu, w ogrodzie, lesie, na placu budowy, w firmie. Sprzedajemy osprzęt i materiały eksploatacyjne. Oferowane przez naszą firmę FHB Serwis produkty są oryginalne, objęte gwarancją i wsparciem technicznym.

Profesjonalne pilarki łańcuchowe STIHL w sklepie FHB
Poręczne kosy spalinowe STIHL w sklepie FHB
Wydajne myjki wysokociśnieniowe STIHL w sklepie FHB

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego sklepu internetowego - Dom & Ogród.

Zapraszamy też do warszawskiego oddziału naszej firmy - Autoryzowany Salon Techniczny FHB Warszawa Wał Miedzeszyński 200A. W salonie technicznym oferujemy elektronarzędzia, urządzenia i materiały firm MAKITA i MAKTEC, BOSCH, HITACHI, EINHELL, SKIL, DEWALT, CELMA, METABO, STANLEY, DREMEL. Warszawski oddział posiada dogodną lokalizację z prostym i wygodnym dojazdem, zwłaszcza dla mieszkańców prawobrzeżnej Warszawy - Pragi Południe, Saskiej Kępy, Grochowa, Gocławia, Wawra, Międzylesia, Radości, Falenicy, jak również dla Klientów z linii otwockiej.

W ofercie:

Elektronarzędzia

Młoty, młoto wiertarki, wiertarki, wkrętarki, klucze udarowe, nożyce do blachy, szlifierki kątowe, ukośnice, pilarki stołowe, pilarki tarczowe, piły posuwowe, szlifierki, przecinarki, strugi, wyrzynarki, piły, frezarki, polerki, opalarki i inne. Oferujemy narzędzia akumulatorowe w bardzo dużym wyborze.

Narzędzia spalinowe

Pilarki łańcuchowe, spalinowe kosy i kosiarki, odśnieżarki, dmuchawy, wiertnice, pompy wodne, agregaty prądotwórcze.

Narzędzia ogrodowe

Kosiarki do trawy, glebogryzarki, nożyce do żywopłotu, myjki wysokociśnieniowe, opryskiwacze, pilarki, podkaszarki i inne.

Urządzenia specjalistyczne

Urządzenia spawalnicze, urządzenia pneumatyczne, urządzenia grzewcze, urządzenia glazurnicze i malarskie. Ładowacze i rozruchy, odkurzacze. Urządzenia przydatne na placu budowy i w ogrodzie.

Osprzęt oraz eksploatacja

Do w/w elektronarzędzi i urządzeń oferujemy wysokiej klasy osprzęt, akcesoria i materiały eksploatacyjne m.in. osprzęt do elektronarzędzi profesjonalnych, osprzęt wiertarski, osprzęt i materiały spawalnicze, materiały ścierne itp. Sprzedajemy również części.

Profesjonalne elektronarzędzia MAKITA w sklepie FHB
Urządzenia i narzędzia spalinowe w sklepie FHB
Profesjonalne elektronarzędzia BOSCH w sklepie FHB