Menu

Kosiarki do trawy

Prowadzimy sprzedaż i serwis kosiarek oraz pozostałych urządzeń ogrodowych. Polecamy kosiarki elektryczne, kosiarki akumulatorowe, kosiarki automatyczne, kosiarki spalinowe pchane i z napędem. Przygotujemy twoją kosiarkę do wydajnego i bezawaryjnego koszenia trawnika w sezonie.

Kosiarki ogrodowe elektryczne i spalinowe

Serwis kosiarek

Kosiarki - zimą zapomniane, latem cierpią na różne przypadłości. Brak mocy, dymienie, nierówne obroty, opory toczenia, wibracje, szarpanie trawy zamiast gładkiego cięcia. Kosiarki spalinowe i elektryczne jak każde urządzenie mechaniczne wymagają zadbania i okresowych przeglądów.

Kosiarkę elektryczną przed rozpoczęciem zabiegów konserwacyjnych, należy bezwzględnie odłączyć od zasilania. W kosiarce spalinowej przed rozpoczęciem przeglądu trzeba zdjąć fajkę ze świecy zapłonowej oraz wykręcić świecę z silnika. W trakcie obsługi kosiarki może dojść do niekontrolowanego startu silnika.

Już więcej nie musisz się tym martwić, zdaj się na nasz serwis tel. 22 243 06 68 lub 22 789 41 42, wykonamy przegląd i naprawimy uszkodzenia. Nasze usługi kierujemy do klientów z okolic Józefowa, Otwocka, Świdra, Karczewa, Falenicy, Radości, Międzylesia, Anina oraz całej linii otwockiej.

Daj szansę swojej kosiarce, będzie służyć przez lata. :-)

Przeprowadzamy naprawy oraz przed i posezonowe przeglądy kosiarek do trawy - elektrycznych i spalinowych STIHL, MAKITA, BOSCH, GRASS, WORLD, G-FORCE, VEGA, SNAPPER, BRIGGS&STRATTON, LONCIN i innych. Przygotujemy twoją kosiarkę do pracy w ogrodzie.

Usługa obejmuje:

  • Czyszczenie korpusu kosiarki z zaschniętych resztek trawy.
  • Czyszczenie oraz konserwację elementów układu jezdnego.
  • Czyszczenie i smarowanie linek oraz ustawienie ich naciągu.
  • Kontrolę wału silnika, ostrzenie i wyważenie noża tnącego.

W przypadku kosiarki wyposażonej w silnik spalinowy, nasza usługa przygotowania kosiarki do sezonu, dodatkowo obejmuje:

  • Czyszczenie lub wymianę filtra powietrza i paliwa oraz świecy zapłonowej.
  • Czyszczenie układu zasilającego - zbiornika na paliwo, pompki i gaźnika.
  • Wymianę oleju silnikowego na olej zalecany przez producenta urządzenia.
  • Ustawienie naciągu lub wymianę paska klinowego przenoszącego napęd na koła.

Części zweryfikowane podczas przeglądu jako zużyte lub uszkodzone wymieniamy na nowe. Stosujemy oryginalne części gwarantujące bezawaryjną i bezpieczną pracę.

Proponujemy również zakup nowych narzędzi ogrodowych, elektrycznych i spalinowych, m.in. kosiarek do trawy posiadających funkcje - zbieranie trawy do kosza, wyrzut boczny, mulczowanie, wyposażonych w systemy łatwego uruchamiania i mycia korpusu. W ofercie posiadamy materiały eksploatacyjne, oleje, noże, części i akcesoria.